Ja si u eleminuan dy vëllezërit nga forcat speciale (VIDEO)
Dy vëllezërit Said dhe Cherif Kouachi, të dyshuar për masakrën në revistën satirike franceze "Charlie Hedbo" u vranë dje gjatë operacionit të forcave speciale, disa kilometra larg Parisit.

Në YouTube po qarkullon një video e cila tregon në detaje mënyrën se si u eleminuan dy vëllezërit terroristë. /albeu.com/
Shtuar më 10/01/2015, ora 13:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori