Ja si stërviten presidenti dhe kryeministri i Rusisë (FOTO LAJM)

Presidenti dhe kryeministri rus
Nga kalërimi te gjuetia dhe tani në palestër. Presidenti rus Vladimir Putin kujdeset gjithmonë për veten edhe pse tashmë në moshën 62-vjeçare.

Ai është fotografuar në palestrën e tij në Sochi, i shoqëruar nga kryeministri rus Dmitry Medvedev, raporton Portali Albeu.

Pas punës në palestër, dy krerët më të lartë të Kremlinit shijuan një mëngjes së bashku në rezidencën qeveritare në Bocharov Ruchei. /albeu.com/Shtuar më 30/08/2015, ora 17:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori