Ja si reagon profesori i shkencave politike kur fëmijët i “shkatërrojnë” intervistën me BBC (VIDEO)

Çdo gjë po shkonte mirë. Robert E. Kelly, një profesor i shkencave politike nga Universiteti Ndërkombëtar i Pusanit po jepte një intervistë për BBC të premten në mëngjes, kur biseda mori një rrjedhë tjetër, shkruan BuzzFeed, përcjell Albeu.

Intervista ishte serioze, teksa profesori po fliste për politikat e jashtme në momentinfëmijët e tij futen në zyrë dhe situata kthehet në komike.

Profesori e menaxhoi situatën në mënyrën më të qetë të mundshme ndërkohë që videoja komike po bën xhiron e internetit. /albeu.com/

Shtuar më 10/03/2017, ora 19:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori