Ja si i është përshtatur Melania Trump, Muajit të Trashëgimisë Spanjolle (FOTO LAJM)

Pëlqej
Melania Trump u paraqit me një veshje tejet festive teksa mbështeste bashkëshortin e saj në një venet të mbajtur në kuadër të Muajit të Trashëgimisë Spanjolle.

Pjesa e poshtme e kostumit të 47-vjeçares dukej e frymëzuar nga kultura latine, duke zgjedhur një fund të kuq të ndezur me një mbulesë të sirenë të ngulitur që kujtonte fundet tradicionale të flamenkos.

Ndërkohë, që sa i përket bustit ajo kishte zgjedhur një triko të bardhë që ngjante me ato të veshura nga Jayne Mansfield, Marilyn Monroe dhe Jane Russell të cilat e sollën si nga vitet ’40 dhe ’50./albeu.com/


Shtuar më 07/10/2017, ora 17:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori