Ja si hyjnë tanket e Rusisë në Ukrainë (VIDEO)
Lindja e Ukrainës ka më tepër se 6 muaj që ndodhet në një destabilitet, për shkak të përplasjes së fortë që ekziston mes forcave të ushtrisë ukrainase dhe asaj ruse.

Në këto pamje, paraqiten tanke ruse duke hyrë në Ukrainë.

Raportohet se pamjet janë marrë ditën e Vitit të Ri.

Si duket edhe ky vit nuk do të jetë i qetë nga luftërat./albeu.com/

Shtuar më 05/01/2015, ora 08:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori