Basha: Do e nisim nga Shkodra pranverën e lirisë
Ja si e priti bota 2013-n! (FOTO LAJM)

Gjermani
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Qindra milionė njerėz nė botė kanė pritur mbrėmė 2013-n nė sheshet e qyteteve tė tyre, nė qendrat turistike, nė kafene, restorante, klube nate...

Portali Albeu ka pėrzgjedhur fotografitė kryesore tė kėsaj nate nga vende tė ndryshme tė botės. /albeu.com/
Shtuar më 01/01/2013, ora 14:50
Tage: viti
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.

Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.