Ja cilën nga ish-zonjat e para ka kopjuar Melania Trump në ceremoninë e inagurimit (FOTO LAJM)

Melania Trump në ditën e inaugurimit të bashkëshortit të saj si president të SHBA-ve bëri edhe një herë të qartë se do të jetë një Zonjë e Parë shumë me stil.

Me një fustan dhe xhaketë ngjyrë të kaltër, Melania, 46-vjeçare këtë veshje e përshtati me këpucët dhe dorezat me po të njëjtën ngjyrë.

46-vjeçarja sfidoi Jacqueline Kennedyn, e cila kishte veshje të ngjashme në vitin 1961 kur John F. Kennedy nisi punën e tij si president i SHBA-ve.

Për ditën e madhe të inaugurimit, Melania vendosi që veshjen e saj t’ia dizajnonte i preferuari i Hillary Clintonit, Ralph Lauren./albeu.com/
Shtuar më 20/01/2017, ora 18:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori