Ja pse qeni është shoku më i mirë i njeriut (FOTO LAJM)

Qeni mund të bëjë gjërat më të papritura dhe këtë e dinë të gjithë pronarët.

Ne kemi bërë një përzgjedhje të fotove më të mira në Snapchats, të ndara nga pronarët e qenve, përcjell albeu.com.

Disa nga fotot tregojnë qentë me shprehje shumë zbavitëse në fytyrat e tyre, veçanërisht kur ata kanë bërë diçka të keqe.

Ndërkohë, një numër i fotove provojnë se qentë të vërtetë janë një shoku më i mirë i njeriut. /albeu.com/


Shtuar më 05/10/2017, ora 09:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori