Ja momenti i termetit te fuqishem ne Haiti (VIDEO)
Albeu.com
U publikuan disa pamje të regjistruara në momentin e tërmetit, nga kamerat e sigurisë së disa supermarketeve në Haiti. Pamjet tregojnë fuqinë e vërtetë të tërmetit dhe japin përgjigjen e pyetjes se "Si vdiqën mbi 200 mijë persona?". Ja pamjet ...
Pamjet janë regjistruar në disa supermarkete në kryeqytetin e Haitit. Njerëzit, disa të shokuar mezi arrijnë të dalin jashtë e disa të tjerë presin që tërmeti të përfundojë. Por jo te gjithë ishin aq me fat, mbi 200 mijë persona ngelën nën gërmadhat e shkaktuara nga tërmeti, për të mos dalë më të gjallë ...
Shtuar më 02/02/2010, ora 07:24
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori