Ja momenti i përplasjes së avionit në Rusi (VIDEO)
Janë publikuar pamjet e Boeing 737, avionit rus që mbrëmë u përplas në Rubin Kazan të Rusisë, në të cilin mbetën të vdekur 50 persona, 44 prej të cilëve ishin pasagjerë dhe 6 personel.

Ndiqni më sipër videon e momentit të përplasjes me tokën të avionit Boeing 737. /albeu.com/

Shtuar më 18/11/2013, ora 21:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori