Ja momentet kur avioni në Dubai përfshihet nga flakët (VIDEO)
Avioni i kompanisë Emirates që bëri uljen e detyruar, u përplas në pistën e aeroportit të Dubait dhe më pas shpërtheu në flakë.

Avioni Boeing 777 kishte rreth 282 pasagjerë dhe 18 persona në ekuipazh.

Linja ajrore thotë se nuk ka asnjë person të dëmtuar. /albeu.com/

Shtuar më 03/08/2016, ora 14:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori