Ja kush është mbreti i ri i Instagram-it (FOTO LAJM)

Kohët e fundit është kthyer në një trend konkurenca e VIP-ave ose personave të pasur sa i takon asaj që disponojnë dhe publikimin e fotove në Instagram.

Nga fotot e sjella në llogarinë në Instagram, duket se një miliarder amerikan ka fituar statusin e të qënurit mbret i rrjetit social.

Miliarderi Tony Toutouni, diskutohet se mund të jetë mbreti i ri i Instagramit, duke numëruar një koleksion makinash luksoze, avionësh privatë dhe shumë femra të bukura që e shoqërojnë kudo. Sipërmarësi 42 vjeçar ka siguruar me mijëra ndjekës në Instagram. /albeu.com/
Shtuar më 28/04/2015, ora 16:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori