Ja kush do të jetë presidenti i Amerikës sipas "Financial Time"
Gazeta "Financial Time" parasheh se Amerika do të ketë presidente.

Sipas gazetës, zgjedhjet do të zhvillohen në dy raunde, pasi në raundin e parë asnjë kandidat nuk fiton dot aq shumë vota sa të ulet në postin e presidentit.

Sondazhi paraqet Hillary Clinton dhe Ted Cruz në diferencë të vogël votash.

Por, se sipas FT zgjedhjet i fiton zonja Clinton. /Albeu.com/
Shtuar më 01/01/2016, ora 16:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori