Ja fotot e vajzave që u përdhunuan dhe u vranë barbarisht (FOTO LAJM)

Një histori që ka tronditur të gjithë opinionin botëror ka qenë ajo e dy vajzave në Indi, të cilat u përdhunuan dhe u vranë barbarisht, duke u varur në një pemë.

Vrasësit janë pjesë e kastës Yadav, një kastë dominuese në Indi.

Shumica e policisë lokale të shtetit ku ndodhi ngjarja janë pjesë e asaj kaste.

Familjarët kanë akuzuar policinë se nuk ka reaguar aspak për këtë rast makabër.

Vajzat kishin dalë në një fushë pasi nuk kanë patur tualet në shtëpi.

Aty ata janë përdhunuar dhe janë vrarë në mënyrë barbare, duke u varur në një pemë. /albeu.com/
Shtuar më 02/06/2014, ora 13:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori