Ja dhoma makabre e seksit e Gaddafit (FOTO LAJM)

Është zbuluar një prej dhomave makabre të seksit të Kolonelit libian Gaddafi, ku ai përdhunonte vajza dhe djem të moshës 14 vjeçare. Kolonel Muhammar Gaddafi mbante mijëra "dhoma të nëndheshme seksi" në pallatet e tij. Tirani libian ka detyruar me forcë qindra vajza të reja të bëheshin skllavet e tij të seksit.

Gaddafi kishte gjithashtu 'harem' të burrave të rinj të quajtur "grupi i shërbimit". Diktatori vizitonte shkollat dhe "zgjidhte" viktimat e tij. Gaddafi u vra në Tetor 2011 pas 42 vjetësh diktaurë.

Kanë kaluar më shumë se dy vjet nga kapja rob dhe vdekja e Muammar Gaddafit, por pasojat e krimeve të tij janë të dukshme edhe sot. /albeu.com/
Shtuar më 26/01/2014, ora 12:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori