Ja c'te ben inati? (VIDEO)
Albeu.com
E keni dëgjuar përrallën e dy dhive që takohen mbi një urë të ngushtë... Situatë e njëjtë ka ndodhur në Rusi, ku përballen dy makina në mes të rrugës, dhe duke mos lëshuar rrugën asnjëra, ja ç'ndodh ...Ngjarja ka ndodhur në Rusi, por mund të ndodh gjithkund.

Shikojeni në veçanti pjesën e fundit të videos, dhe do të shihni se sa i keq është inati. Të "errëson" sytë aq shumë saqë pa vetëdije dëmton edhe veten ...


Ja videoja:

Shtuar më 05/02/2010, ora 04:04
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori