Dhjetë shtëpitë më të shtrenjta në botë (FOTO-LAJM)

Shtepi në Mumbai Indi, 1 miliard dollarë
Pëlqej
Banesa mbretërore dhe luksoze, të ndërtuara pa kursim dhe në vende përrallore.

Ja dhjetë shtëpitë më të kushtueshme në botë sipas klasifikimit të site Visualistan. /albeu.com/
Shtuar më 07/09/2014, ora 15:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori