Ja cila është dhurata e Bushit për ditëlindjen e 68-të të Billit (VIDEO)
Ish-presidenti i Shteteve tël Bashkuara , George W. Bush ka pranuar sfidën ALS Ice Bucket Challenge, për të ngritur ndërgjegjen rreth kësaj sëmundje dhe e ka kthyer një kovë me ujë në kokë. Për të mos lodhur Bushin ka menduar gruaja e tij, e cila i hodhi Bushit koven me uje.

Pas veprimit, Bush ka nominuar Bill Clintonin për këtë sfidë duke thënë se kjo është dhurata e tij për ditëlindjen e 68-të të Billit. /albeu.com/
Shtuar më 20/08/2014, ora 16:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori