Ja çfarë thotë Thaçi për sulmin në Paris
Zëvendëskryeministri dhe ministri i Jashtëm kosovar Hashim Thaçi ka reaguar pas ngjarjes së rëndë në Paris.

Ai tha se kjo ngjarje na ka goditur të gjithëve.

Thaçi shkruan në Facebook se populli i Kosovës është me francezët. /Albeu.com/
Shtuar më 14/11/2015, ora 00:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori