Ja çfarë ndodh me palestinezët dhe izraelitët pas armëpushimit në Gaza (FOTO-LAJM)

Ja çfarë ndodh me palestinezët dhe izraelitët pas armëpushimit në Rripin e Gazës. Përmes fotove të publikuara nga Daily Mail mund të shohësh qartë ndryshimin.

Palestinezët janë kthyer në shtëpitë e tyre për të parë dëmet e shkaktuara, ndërsa izraelitë u janë drejtuar plazheve në këtë ditë të nxehtë. Konflikti deri më tani ka shkaktuar 1910 viktima në anën e palestinezëve, ndërsa janë vrarë 67 ushtarë izraelitë.
Shtuar më 12/08/2014, ora 14:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori