Ja çfarë dëmi kanë bërë bombardimet e fundit në Gaza (VIDEO)
Shejaya është një nga zonat më të varfra të Gazës por edhe një nga zonat me një dendësi më të lartë të popullsisë. Kjo video është realizuar nga një drone i Media Town, shërbimit palestinez që prodhon video dhe dokumentarë.

Ajo tregon dëmin e shkaktuar nga bombardimet e fundit izraelite. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2014, ora 17:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori