Ja çfarë bëjnë 'terroristët' e arratisur (FOTO LAJM)

Personat që dyshohen se kryen sulmin e tmerrshëm në Paris ku vranë 12 persona, Cherif dhe Said Kouachi janë arratisur me një makinë të bardhë, duke mbajtur maska në fytyrë dhe armë nëpër duar.

Ata janë ndalur në një pikë karburanti për të furnizuar makinën me naftë.

Gjatë qëndrimit në këtë pikë karburanti, të dyshuarit si terroristë kanë shtënë me armë , por se për fat të mirë nga 'plaçikitja' e karburantit nuk ka patur lëndime në njerëz./albeu.com/

Shtuar më 08/01/2015, ora 14:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori