Ja brezi i "selfieve" (FOTO)
Mirësevini në brezin "selfie". Fotoja e mësipërme e kandidates së parë femër për presidente të SHBA-ve, Hillary Clinton tregon shumëçka.

Dhjetëra të rinj dhe të reja i kanë kthyer shpinën kandidates për presidente në një organizim që po mbahej në Orlando por jo për t'a injoruar ose për të bërë protestë, siç kuptohet ky gjest në momentin e parë. Ata janë bërë gati që të bëjnë një foto "selfie" me të.

Fotoja e mësipërme po bën xhiron e internetit, pasi në vend të syve të drejtuar drejt saj, shihen dhjetëra njerëz të kthyer në anën tjetër. /albeu.com/
Shtuar më 29/09/2016, ora 17:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori