Veriu i Italisë në panik nga tërmetet (VIDEO)
Italia vazhdon të lëkundet nga tërmetet. Sipas autoriteteve që mbikëqyrin aktivitetet sizmologjike, 29 lëkundjet janë regjistruar pas mesnatës deri në orën 05:00, në zonën e Emilia Romanjës.

Kjo zonë në 10 ditë është goditur nga dy tërmete të dhunshme me fuqi 5.9 dhe 5.8 ballë, që në total kanë shkaktuar 24 të vdekur dhe rreth 14 mijë të pastrehë. /albeu.com/

Shtuar më 31/05/2012, ora 11:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori