Itali, shqiptari kapet me kokainë dhe mbi 19 mijë euro në shtëpi
Një shqiptar ëhstë vënë në pranga nga policia italiane, nën akuzën e trafikimit të drogës.

Mediet italiane raportojnë se shqiptari është rreth 25-vjeç dhe ishte një emër i njohur për policinë.

Gjatë kontrollit në shtëpinë e tij në Cattolicë, u gjet dhe sekuestruan 52 gram kokainë, disa materiale paketimi dhe 19,200 € në para të gatshme.

Paratë dyshohet se janë të ardhura nga aktiviteti krimianal.
Shtuar më 20/07/2019, ora 15:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori