Itali, seks në parkingun e varrezave, gjobiten 20 mijë euro
Një aventurë i kushtoi shumë shtrenjtë një 42-vjecari në Itali. Ai është kapur mat nga policia duke kryer marrëdhënie seksuale me një prostitutë në parkingun e varrezave, në Treviso.

Policia i ka gjobitur të dy, si 42-vjecarin si prostitutën me nga 10 mijë euro secilin. Ata u kapën nga policia në momente mjaft kritike dhe u shoqëruan në komisariatin e policisë. Mbi ta bie akuza për veprime të turpshme në një vend publik.
Shtuar më 01/10/2018, ora 18:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori