ISIS merr përsipër sulmin në Nisë
Organizata terroriste ISIS ka marrë përsipër sulmin në Nisë të Francës. Lajmi në fjalë është konfirmuar në një raportim të agjensisë së lajmeve Qama.

Ndërkohë autoritetet franceze kanë arrestuar 3 persona të lidhur me ISIS si dhe vazhdojnë hetimet për ngjarjen, për të zbuluar se si kamioni i kishte shpëtuar kontrollit policor. /albeu.com/

Shtuar më 16/07/2016, ora 11:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori