ISIS ekzekuton pilotin jordanez
Piloti jordanez Muadh Kassasbe që u kap nga militantët e ISIS është ekzektuar.

Ai u kap nga ISIS teksa avioni i tij thuhet se u aksidentua dhe ra në tokë.

Avioni që drejtohej nga Muadh Kassasbe bënte pjesë në misionin e disa avionëve jordanzë që kishin si synim goditjen e bazave të ISIS në rajonin e Raqqas./albeu.com/

Shtuar më 02/01/2015, ora 17:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori