Ishte në makinë me njerkën, foshnja qëllohet me tre plumba
Një foshnjë 11 muajshe nga Filadelfia është në gjendje kritike pasi u qëllua tre herë.

Foshnja ishte ulur në pjesën e pasme të një makine të drejtuar nga njerka, kur incidenti ndodhi rreth orës 8 të natës së së shtunës, 20 tetor shkruan albeu.com.

Njerka ishte duke udhëtuar nëpër seksionin e Parkut të Gjuetisë të Philadelphia kur dëgjoishtëna me armë mes disa grupeve kriminale.

Pa e kuptuar që foshnja ishte qëlluar, ajo vazhdoi të largohej nga të shtënat.

Kur e kuptoi ajo vrapo dhe e dërgoi në spital ku foshnja po merr ndihmën mjekësore. /albeu.com/
Shtuar më 21/10/2019, ora 10:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori