Ish-zyrtari i Putinit gjendet i vdekur në burg
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Ish drejtori ekzekutiv i "Agjencisë së Gjithësisë" së Rusisë, Vladimir Yevdokimov, është gjetur i vdekur në qelinë e tij në një burg të Moskës në Rusi.

Mediet shkruajnë se Yevdokimov është gjetur me plagë të mëdha të shkaktuara nga të therurat.

Ndërkohë, nga komiteti i mbikëqyrjes publike të burgut thonë se Yevdokimov ishte dërguar para një muaji në një dhomë pa sistem kamerash.

Ai ishte arrestuar në muajin dhejtor të vitit të kaluar i dyshuar për vjedhje dhe shpërdorim detyre. /albeu.com/
Shtuar më 20/03/2017, ora 13:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.