Ish-ministri iranian goditet me thike
Albeu.com
Faqet iraniane të internetit raportojnë se një ish- ministër u godit sot me thikë në universitetin Amir Kabir në Teheran. Raportimet të cilat ende nuk janë konfirmuar zyrtarisht bëjnë të ditur se Ahmad Motamedi është dërguar në spital ...... dhe plagët i ka marrë në gjoks. Motamedi ishte ministër i telekomunikacionit gjatë presidencës së Mohamad Katami.
Shtuar më 03/05/2010, ora 21:23
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori