Ish-marinsi amerikan: SHBA, Izraeli dhe Britania, terroristët më të mëdhenj (VIDEO)
Kenneth O'Keefe, ish marins amerikan dhe veteran lufte, flet rreth asaj se kush e sundon botën dhe kush qëndron pas sulmeve në Paris dhe në prapavijë të ISIS-it.

Në një dalje televizive, veteran i luftës në Gjirin Persik, me prejardhje irlandezo-palestineze, ka akuzuar SHBA-te, Izraelin dhe Britaninë se janë terroristët më të mëdhenj në botë dhe se Obama është vetëm marionetë në duart e bankierëve botërorë, të cilët kanë për qëllim të shkatërrojnë shtetet.

O'Keefe po ashtu thotë se. shpreson që gjeneralët dhe ushtarët amerikanë do të rebelohen dhe se nuk do të marrin pjesë në "masakrën botërore që po bën qeveria e tyre".

Ai ka akuzuar edhe masonët se, kanë rol në sulmet e ndodhura në Paris.

Shtuar më 24/11/2015, ora 09:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori