Irma shkatërronte dhe vriste njerëz, femrat hutoheshin pas këtij polici bukurosh
Padyshim që njerëzit nuk dinë t'i kushtojnë rëndësi asaj që duhet edhe në raste emergjente.

Fotografia e një polici i cili ishte në detyrë gjatë uraganit Irma duket se ka shkaktuar panik te njerëzit por në një formë të çuditshme. Ato janë magjepsur nga bukuria e tij shkruan Albeu.com.

Edhe pse 'uragani Irma po mbillte shkatërrim dhe vdekje kudo që shkelte, gratë nuk kanë pushuar së gjeturi komplimente për Majkëllin.

"Ai është kaq i mirë, bukur tërheqës, seksi, i mrekullueshëm"-ka shkruar njëra nga komentueset në faqen zyrtare të policisë në Florida.

Por mesa duket Majkëllit si ka pëlqyer gjithë kjo vëmendje.
Ai është shprehur i indinjuar se pse njerëzit në vend se ti kushtojnë rëndësi gjendjes kaotike merren thjesht me bukurinë e tij. /albeu.com/
Shtuar më 15/09/2017, ora 11:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori