Irak, vriten 4 ushtare, plagosen 22 veta
Albeu.com
Burimet zyrtare irakiane njoftojnë se katër ushtarë janë vrarë dhe 22 persona janë lënduar gjatë sulmeve me bomba në Irak. Nga ana tjetër, Al Kaida në Irak ka marrë përgjegjësinë për ...... sulmin vdekjeprurës të kësaj jave në zyrat e televizionit Al Arabija. Nga ky sulm humbën jetën katër persona.
Shtuar më 29/07/2010, ora 11:56
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori