Irak, tre viktima nga shpërthimet
Tre persona kanë mbetur të vrarë nga dy bomba të cilat kanë shpërthyer në Bagdad ndërsa raportohen edhe 15 persona të plagosur. Burime policore dhe spitalore konfirmojnë ngjarjen që ndodh vetëm dy ditë nga shpërthimet që shkaktuan vdekjen e 36 personave në gjithë Irakun.

Shpërthimet ndodhën njëkohësisht në lagjen me shumicë shiite të al- Shuaala. /albeu.com/
Shtuar më 21/04/2012, ora 14:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori