Irak, 50 te vrare dhe 200 te plagosur nga sulmet
Albeu.com
Më shumë se 50 njerëz janë vrarë dhe rreth 200 të tjerë janë plagosur në sulmet e sotmet në Irak. Shpërthimi i dy automjeteve bomba në qytetin Hilla në perëndim të Bagdadit la ...... të paktën 20 të vdekur dhe 100 të plagosur.
Shtuar më 10/05/2010, ora 14:56
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori