Imazhi i Trump shfaqet në re, fillojnë komentet dhe analizat
Një burrë në Karolinë të Jugut fotografoi një re e cila me të vërtetë duket shumë si Presidenti Amerikan, Donald Trump.

Fotografia u bë nga përdoruesi i Facebook, AJ Brackins, i cili e publikoi fotografinë në ditëlindjen e Trump javën e kaluar.

Ai shkroi në postimin që u shpërnda më shumë se 130 herë: “Shikojeni këtë re! Duket sikur Trump! #MAGA”.

Brackins i tha Fox 5 se fotografitë u bënë në Gaffney, Karolinë të Jugut.


Shtuar më 18/06/2018, ora 15:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori