Iftar në rrënoja dhe maska speciale, këto janë fotot më të fuqishme të javës (FOTO LAJM)

Një maskë e veçantë në një protestë organizuar në Athinë për të kërkuar më shumë ndihmë nga qeveria greke për të përballuar krizën ekonomike shkaktuar nga Covid-19. FOTO: AFP
E gjithë bota po futet në një fazë tjetër që pas izolimit total për shkak të shpërthimit të pandemisë.

Shumë shtete kanë filluar hapjen, ndërsa në shumë të tjerë kanë nisur protestat kundër masave shtrënguese. Çfarë ndodh rreth botës në këtë kohë të pazakontë si pasojë e pandemisë së koronavirusit?

Më lart do gjeni 10 fotot më interesante të javës.
Shtuar më 16/05/2020, ora 10:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori