Identifikohet autori i sulmit në Las Vegas ku u vranë 50 persona (FOTO LAJM)

Pas sulmit të armatosur që ndodhi në Las Vegas, ku sipas "The Independent" 50 persona humbën jetën dhe mbi 200 mbetën të plagosur, policia ka arrestuar të dyshuarin.

I dyshuari për sulmin sipas policisë është një 64-vjecar i njohur si Stephen Paddock Mesquite nga Nevada, përcjell albeu.com.
Shtuar më 02/10/2017, ora 12:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori