Nuk i ushqeu njëherë, qentë e sulmojnë për vdekje (VIDEO)
Pëlqej
Një burrë i dehur është sulmuar dhe ka humbur jetën nga disa qen rrugësh ndërsa po shkonte në shtëpi.

Incidenti u filmua nga kamerat CCTV në Sovetsky, në rajonin qëndror të Rusisë.

Burri, identiteti i të cilit nuk është bëri i ditur ishte një roje sigurimi që i ushqente vazhdimisht qentë prej 2 vitesh.
Marrëdhënia e tyre u shkatërrua pasi ai nuk kishte ushqim ndërsa po kalonte krahas tyre.

video duket se si 12 qen e rrethuan dhe e hodhën në tokë kur ai po mbante një shishe me birrë në dorën e tij.
Shtuar më 19/06/2017, ora 11:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori