I shet 400 dollarë, e reja braktis punën si stiliste për të bërë fshesa dore
Erin Rous, një vajzë e re nga New Hampshire i Amerikës, ka braktisur punën e saj si stiliste për të bërë fshesa dore si të dikurshmet.

Rous punonte si stiliste në një kompani dizenjimi, por vendosi ta lërë atë pas një kursi që bëri për fshesabërës.

Tani ajo krijon dhe shet vetë fshesa dore, të cilat i shet me çmime të ndryshme. Një fshesë e thjeshtë kushton 80 dollarë, ndërsa ato me shkop i ka shitur për 200 dollarë.

Erin Rous ka arritur deri aty sa të krijojë detaje nëpër fshesa, të cilat kushtojnë më shumë.

Një e tillë shitet për 400 dollarë. Ajo mund të bëjë një fshesë për dy orë, por nëse porosia është që fshesa të jetë e lyer edhe me bojë, atëherë ky proces i ha më shumë kohë.
Shtuar më 13/12/2019, ora 22:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori