I riu zgjohet nga një makth dhe gjen gruan të therur me thikë (FOTO LAJM)

Matthew Phelps 28 vjeç ka marrë në telefon policinë dhe i ka thënë se ka vrarë gruan e tij.

Kjo ngjarje ka ndodhur në Korolinën e Veriut, ku Mathew sipas deklaratës ka parë një ëndërr te keqe dhe pasi është zgjuar ka gjetur në shtrat gruan e tij, të vrarë me thikë dhe të gjakosur
përcjell Albeu.com.

Gruaja e tij, Lauren Ashley-Nicole Phelps, 29 vjeç, u gjet i vdekur nga plagët e rënda.

28-vjeçari ka treguar se kishte marrë një sasi ilacesh për shkak se ishte ftohur dhe e kishte zënë gjumi dhe se nuk mbante mend asgjë raporton Daily Mail.

Policia e Raleigh akuzoi 28-vjeçarin Matthew Phelp për vrasjen e gruas së tij. /albeu.com/
Shtuar më 04/09/2017, ora 16:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori