E FUNDIT/ Sherr mes uniformave blu, shkarkohen 2 shefa të policisë rrugore
Njesoj si babai dhe gjyshi i tij, i riu vret veten pas muajit të mjaltit
Një 27-vjeçar u gjet i varur në shtëpinë e tij në një fermë në pronësi të familjes. Ngjarja u regjistrua pasditen e sotme në komunën e Lonato del Garda, në provincën e Brescias.

Ai ishte kthyer të dielën nga muaji i mjaltit me gruan e tij, me të cilën ishte martuar disa muaj më parë. Historia bëhet edhe më tragjike pasi 27-vjeçarit i kishin vdekur më herët dhe babai me gjyshin në të njëjtën mënyrë, vetëvrasje.

Sipas informacioneve të para që rrodhën, viktima ishte djali i një shitësi lokal. Pasi u dha alarmi, një ambulancë dhe një makinë mjekësore ndërhynë në vend, por të gjitha përpjekjet e provuara për të mbajtur në jetë 27-vjeçarin ishin të pasuksesshme.

Shtuar më 27/08/2019, ora 15:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori