I riu shpërthen në të qara në dasëm: Aman mos më martoni! (VIDEO)
Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Indi. Gjatë një martesë dhëndri ka shpërthyer në të qara dhe përgjërime.

Mësohet se atë po e martonin me një vajzë të cilën ai nuk e njihte fare.

I riu me emrin Kumar ka thënë për mediat indiane se vëllai i nuses, të cilin e kishte edhe shok, e kishte rrëmbyer pa dëshirën e tij për t'a martuar me të motrën. /albeu.com/
Shtuar më 07/01/2018, ora 09:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori