I ftohtë akull në Britani, deri në -15 gradë (FOTO LAJM)

Britania e Madhe pritet të përfshihet në temperatura të ulëta në këtë mes janari.

Meteorologët kanë parashikuar se temperaturat javës që vjen mund të zbresin deri në -15 gradë.

Parashikimet janë që mund të bjerë borë dhe breshër./albeu.com/


Shtuar më 17/01/2015, ora 22:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori