I fshehën në të mbathura, por kjo nuk i vlejti aspak këtij çifti
Njëri 19 vjeç, kurse tjetra 16. Ata ishin të dashuruar dhe po punonin bashkë duke shpërndarë lëndë narkotike duke mos menduar se kjo aventurë mund të përfundonte keq.

Të ishin duke përgatitur dozat e radhës për shpërndarje, kur policia ndërhyri me forcë në apartamentin e tyre.

Në këtë moment, vajza u përpoq që t'i fshihte dozat e heroinës në të mbathura, por pa sukses.

Karabinierët e rajonit të Pozzuoli-t i sekuestruan çiftit të adoleshentëve diza doza heroine, kanabisi dhe 800 euro, të cilat do të shërbejnë si prova materiale për të mbështetur akuzëne shpërndarjes së lendëve narkotike. /albeu.com/
Shtuar më 09/02/2019, ora 15:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori