I "fiksuar" pas bukurisë së saj, xhaxhai monstër përdhunon dhe i copton trupin mbesës

Pëlqej
Një xhaxha i "fiksuar" rrëmbeu, përdhunoi dhe i preu fytin dy mbesave të tij, duke lënë një prej tyre të vdekur në një frigorifer në një shtëpi.

Muxhahid Arshidi, 33 vjeç, kishte planifikuar prej disa javësh të rrëmbente dy vajzat "tërheqëse", t'i vrasë ata dhe trupat e tyre t'i fuste në frigorifer, përcjell albeu.com

Ai pagoi Vincent Tappu për të rrëmbyer vajzat dhe thuhet se ai i kishte futur në makinën e tij dhe i kishte çuar në një shtëpi larg.

Ndërsa atje, Arshidi përdhunoi të dyjambesat dhe i vrau me thikë.

Njëra prej vajzave arriti t'i shpëtojë vdekjes ndërsa policia shkoi në shtëpinë me gjashtë dhoma gjumi në Wimbledon, në jug-perëndim të Londrës, dhe zbuluan trupin e Celine Dookhran, 20 vjeç, të mbyllur në frigorifer.

Arshidi është në gjyq akuzuar për rrëmbimin, përdhunimin dhe vrasjen e mbesës së tij, znj. Dookhran dhe tentativën e vrasjes së vajzës tjetër, e cila nuk mund të identifikohet për arsye ligjore.

Prokurori Crispin Aylett u tha gjykatësve e rasti ishte "thjesht i tmerrshëm".

Ai tha se i pandehuri ishte "fiksuar seksualisht" me gratë. /albeu.com/


Shtuar më 18/01/2018, ora 11:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori