I dashuruari me Ferrarin, jeton me te ne sallonin e shtepise
Albeu.com
Holger Schubert është shumë i dashuruar me automobilin e tij e madje e mban në sallonin e tij të pritjes, mes pikturave, librave dhe mobileve elegante. Edhe pse banon në katin e dytë të një pallati në Los Angeles, Holger ka bërë të ...... mundur ndërtimin e një ure tre metra mes sallonit dhe rrugës me qëllim që ta nxjerrë automobilin e tij Ferrari nga shtëpia dhe ta fusë sërish atë brenda.
Schubert është një dizajnues i njohur dhe shpenzoi 1.5 milionë dollarë për ta realizuar këtë ëndërr.

Megjithatë, ka një problem, pasi fqinjët janë të shqetësuar për këtë mënyrë lëvizjeje të automobilit, që mesa duket i sjellë probleme.
Shtuar më 06/02/2010, ora 21:52
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori