I binden Erdoganit, turqit thyejnë iPhone-t me varre (VIDEO)

Erdogan ka bërë thirrje që të bojkotohen prodhimet amerikane në Turqi dhe sidomos iPhone duke sugjeruar kompaninë "Samsung" në vend të tij dhe duket se turqit e kanë marrë seriozisht këtë punë.

Gjatë ditëve të fundit në rrjetet sociale janë shpërndarë video ku turq të ndryshëm shkatërrojnë iPhonet me varre, pistolete apo forma të tjera duke iu bindur urdhrit të Erdoganit.

Për më tepër, ndiqni videot. /albeu.com/

Shtuar më 17/08/2018, ora 11:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori