Historia prekëse e vajzës që u bë nënë në moshën 12-vjeçare (FOTO LAJM)

Pëlqej
Një vajzë e re e cila në moshën 12 vjeçare u bë nënë për herë parë tashmë ka lindur një fëmijë të dytë.

Tressa Middleton së pari u bë nënë për herë të parë 12-vjecare pasi u përdhunua nga vëllai i saj.

Tressa Middleton ishte mamaja më e re e Britanisë kur ajo lindi fëmijën, përcjell albeu.com

Tani 24 vjeç, Tressa thotë se e ka hedhur gjithcka prapa dhe është gati të jetë mama për Arihanna së bashku me të fejuarin Darren Young, 31 vjeç. /albeu.com/
Shtuar më 25/02/2018, ora 09:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori